Atribuită
Cumpărare directă
6 x Digi Internet Business 150 (mbps) - 6 x 50 euro=6 x 238.94 =1433.64 RON fara TVA 1 x DigiNet Business Acces internet (PPPoE) 1000 Mbps - 71.68 RON fara TVA 4 x IP suplimentar= 19.11 RON fara TVA Total contract : 1524.43 RON fara TVA - Cupa Mondiala Feminina schi Sarituri 2020
- Număr anunț
- DA24881587
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.524,43 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.