Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru un numar de 6 autovehicule din dotarea unitatii conform afertei de pret transmisa pe adresa de email in data de 21.01.2020.

Număr anunț
DA24895102
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.937,03 RON
Valoare atribuită
1.937,03 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.937,03 RON

din 1.937,03 RON estimat