Atribuită
Cumpărare directă
Sonda de aspiratie in circuit inchis de lunga durata pana la 72 H cu posibilitate de spalare, ce este proiectat pentru aspirarea in siguranta a pacientilor pe ventilatie mecanica fie traheostomizati sau cu intubatie endotraheala in timp ce ofera o protectie mai mare atat pentru pacient cat si pentru personalul de asistenta fata de riscul de intercontaminare. Ambalaj individuaL. MARIMI DISPONIBILE 14 FR, 16 FR SI 18 FR
- Număr anunț
- DA24916857
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.