Atribuită Cumpărare directă

Sandwich sunca si cascaval 150 grPaine alba 1 kg Trigon cu brânză sărată 100 gr.

Număr anunț
DA24849036
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA (CUI 38163145)
Furnizor / câștigător
DORBOB PROD SRL (CUI 6650070)
Cod CPV
15812100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558,73 RON
Valoare atribuită
558,73 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558,73 RON

din 558,73 RON estimat