Atribuită Cumpărare directă

POLONEZI CU PUI VERI=25Kg x 16,2lei; SALAM VICTORIA ELIT=20Kg x 21,04lei; SALAM RUSTIC GASTRO AMB. ELIT=12Kg x 19,5lei; SALAM FRANTUZESC ELIT=10Kg x 19,2lei; SALAM ARDELENESC GASTRO ELIT=10Kg x 18,4lei; CIOLAN AFUMAT FARA OS VERI=40Kg x 19,95lei;

Număr anunț
DA24847662
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.233,80 RON
Valoare atribuită
2.233,80 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.233,80 RON

din 2.233,80 RON estimat