Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE (UNT, LINCO APETIT, LAPTE CONSUM, IAURT, SMANTANA, OUA, BR TOP, RARAUL BR BURDUF, BONITO ICRE, SPANAC TOCAT, SNITEL PUI, SUNCA PRAGA, SALAM DE VARA, CREMVURSTI PORC, PUI GRILL, PULPE PUI DEZ, LAMAI, CEAPA GALBENA, ROSII SERII, ARDEI KAPIA ROSU, CARTOFI ALBI, PASTA TOMATE, MASLINE, SADU PATE PASARE, ULEI FLOAREA SOARELUI, ZAHAR, DELIKAT BORS MAGIC, DELIKAT BORS LEGUME, DELIKAT BORS VERDET, BOIA DULCE, PIPER MACINAT, FAINA, MALAI EXTRA, TUSNAD APA
- Număr anunț
- DA24864362
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.519,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.519,61 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.