Atribuită
Cumpărare directă
JFOECO129/Filtru ulei/1buc/13.74Ron/buc BA08278890/Filtru aer/1buc/18.13Ron/buc DCF579P/Filtru polen/1buc/14.48Ron/buc ina530019510/set distributie/1buc/132.54Ron/buc jpq169/pompa apa/1buc/68.88Ron/buc wa6697/filtru aer/1buc/15.01Ron/buc dktb259/distributie/1buc/63.36Ron/buc ar135/pompa apa/1buc/77.28Ron/buc JFO122/Filtu ulei/1buc/11.53Ron/buc BA08278890/Filtru aer/1buc/18.13Ron/buc JFAANS6/Filtru polen/1buc/9.74Ron/buc JFAANS6/Filtru polen/1buc/9.74Ron/buc MAWK8039/Filtru combustibil/1buc/68.27Ron/buc
- Număr anunț
- DA24864378
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,83 RON
- Valoare atribuită
- 520,83 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.