Atribuită Cumpărare directă

cap sudura superior- welding head, upper, 15 mm30*, cod-311970-00/307585 PC307585, CAP LIPIRE SUPERIOR 15/30, SEALING HEAD UPPER 15/30 DEGS.COMPL pentru masina Atlas no. 575.12.006

Număr anunț
DA24849928
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
44315310-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.144 RON
Valoare atribuită
15.144 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.144 RON

din 15.144 RON estimat