Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto SORGETI FORTE cu borna inversa 12V-80Ah Dimensiuni: 278 x 175 x 190 mm Curent pornire: 740A

Număr anunț
DA24877165
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,18 RON
Valoare atribuită
497,18 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,18 RON

din 497,18 RON estimat