Atribuită Cumpărare directă

REGISTRE PAZA 100 de file, 85 bucati.

Număr anunț
DA24896344
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA MARAMURES (CUI 5142065)
Furnizor / câștigător
BLUE EXPERT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41765094)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
568,65 RON
Valoare atribuită
568,65 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

568,65 RON

din 568,65 RON estimat