Atribuită
Cumpărare directă
Compozitia chimica: Apa deionizata, polimer, mono-propilena-glicol, Tri ethanol Amine, Beznyl Alcohol, 5-chlor-2-Methyl-4Isothiazolin-3-on, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-on, Isothiazolinone-3-one. -aspect si miros: gel transparent, vascos, miros characteristic; -este hipoalergic, indoor, testat citotoxicologic si dermatologic; -punct de aprindere (metoda utilizata): > 200°C ; -punct de fierbere > 200° F; -presiune de vapori (mm Hg.): nu sunt date disponibile; -densitatea vaporilor (AIR = 1): nu sunt date disponibile; -greutate specifica (H2O = 1): 1.013; -punct de topire: nu se aplica; -solubilitate in apa: solubil; ph(20 C): 6-8; -viscositate 20 C,Cp : min. 100000; - etichetare conforma: numele produsului, descriere, cod, lot, valabilitate, dimensiuni, adresa producator; - inscriptionate C.E. Mod de ambalare flacon 1000 ml.
- Număr anunț
- DA24848904
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,80 RON
- Valoare atribuită
- 157,80 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.