Atribuită
Cumpărare directă
ARIPI PUI TV AVITOP CG 3.15KG X 10.5504 ARDEI GRAS ROSU SPANIA 2KG X 9.0825 BANANE CAL 1 ECUADOR 10KG X 5.9633 HOCHLAND BRANZA TRIUNGHI MIX ALBAS 140G 5BUC X 4.7706 CARNATI CABANOS MAESTRO CAROLI 2.21KG X 23.3944 CARNE TOCATA SASCA 4.34 KG X 20.6422 CARNATI AFUMATI TARANESTI CAROLI 2.18KG X 28.4403 CARTOFI ROMANIA 20 KG X 2.5688 CASCAVAL TRADITIONAL BOTOS 2.23KG X 23.3944 CEAFA PORC DEZOSATA FERMA 14.80 KG X 25.2293 CEAPA POLONIA 6KG X 2.6605 CIOLAN CU OS CAROLI 2.57KG X 22.0183 COSTITA CU OS FIARTA AFUMATA CAROLI 1.80 KG X 32.0183 COTLET PORC FARA OS CASEROLA FERMA 6.10 KG X 21.9266 CREIER CG PORC 1.87KG X 14.5871 FICAT PROC FERMA 4KG X 3.5779 LAMAI ITALIA 3KG X 6.1467 RARAUL LAPTE PRAF 500G 1BUC X 16.5045 ALBALACT UNT DE MASA 65% 200G 8BUC X8.2477 MERE ROSII ROMANIA 10 KG X 2.7522 PASTA MICI SASCA 2.15KG X 21.9266 MORCOV CAL 1 POLONIA 6KG X 2.2935 OUA 90 BUC X 0.5963 PAINE DORNA TAVA 0.400G 40 BUC X 1.7431 PORTOCALE CAL 1 AFRICA 10KG X 4.2201 PULPA PORC FARA OS FERMA 5.60 KG X 20.1834 ROSII MARII POLONIA 6KG X 7.1559 SALAM DE VARA CAROLI 1.78KG X 25.6880 CARNATI HARGHITA SASCA 2.02KG X 11.8348 LA DORNA SMANTANA PT.GATIT 32%1L 4BUC X 19.7247 PUFPROD SUSAN 500G 1BUC X 9.6330 SUNCA PRAGA CAROLI 2.01 KG X 30.1834 TELEMEA BOROAIA 1.12KG X 15.1376 LA DORNA BUNA DIMINEATA LAPTE 1.5%1L 36BUC X 3.5779
- Număr anunț
- DA24840526
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.996,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.996,20 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.