Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru sistemele de iluminat stradal conform necesarului autoritatii contractante - comuna Astileu Serviciile cuprind verificarea sistemelor de iluminat, constatarea defectelor, remedierea sau inlocuirea elementelor defecte, montarea corpurilor de iluminat respectiv incercarea functionarii dupa remediere. Masuratori si probe electrice. Serviciile de mentenenta se executa cu personal calificat, lucrarile la inaltime se executa cu autospeciala cu platforma autoridicatoare cu brat. Decontarea lucrarilor se va face pe baza situatiilor de lucrari in care vor fi detailate materialele folosite, manopera, utilaj si transportul aferent.

Număr anunț
DA24849878
Autoritate contractantă
COMUNA ASTILEU (CUI 4660727)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.096,65 RON
Valoare atribuită
8.096,65 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.096,65 RON

din 8.096,65 RON estimat