Atribuită
Cumpărare directă
PACHET Servicii de asigurare obligatorie RCA și servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele cu nr. de înmatriculare: AB-08-HJX – RCA,AB-28-CJA – CASCO,AB-01-PCJ – CASCO,AB-28-CJA – RCA,AB-09-CKC – CASCO,AB-02-CJA RCA, AB-11-WAB – RCA,AB-20-WAB – RCA,AB-31-WAB – RCA,AB-01-PCJ – RCA,AB-08-KAY – CASCO,AB-22-CJA – CASCO,AB-22-CJA – RCA, conform Formularului de propunere tehnică și financiară atașat prezentei achiziții directe în SEAP. În scopul respectării principiului transparenței și tratamentului egal, autoritatea contractantă va lua în considerare exclusiv preturile ofertate in SEAP. ATENŢIE!!! OP. EC. -> SEAP -> RASP. OFERTA -> DESCARCĂ FORMULAR ATASAT -> MODIFICĂ PRETUL din SEAP = ACELAŞI PRET TOTAL DIN FORMULAR -> ACCEPTĂ -> TRANSMITE Formularul de propunere tehnică și financiară completat, datat si semnat pe adresa de e-mail: achizitii@cjalba.ro (maxim 10 MB) pana la data de 20.01.2020, ora 17:00. RELATII SUPLIMENTARE: tel. 0735/406.437. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autoritatii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA24864173
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.595 RON
- Valoare atribuită
- 20.595 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.