Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90013430 DR.STEPHAN SUPER DISH 20L buc 1.00 X 148.34 RON fara TVA / buc 2 90019241 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 5.00 X 25.00 RON fara TVA / buc 3 10127B MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat B bax 2.00 X 40.37 RON fara TVA / bax 4 90018695 HARTIE IG. ALBA 3 strat 24/SET set 4.00 X 20.09 RON fara TVA / set 5 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 6.00 X 8.55 RON fara TVA / buc 6 1222 ROLE 2Kg rola 1.00 X 7.02 RON fara TVA / rola 7 1221 ROLE 1Kg rola 1.00 X 4.62 RON fara TVA / rola 8 1220 ROLE 0.5Kg rola 1.00 X 3.23 RON fara TVA / rola 9 3306 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 2.00 X 4.74 RON fara TVA / set 10 3103 MSV BURETE PROFESIONAL XXL 1/set buc 5.00 X 1.09 RON fara TVA / buc 11 6111 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 10.00 X 6.73 RON fara TVA / set 12 6121 SACI MENAJ 60L 50/set SUPER REZISTENTI set 5.00 X 9.73RON fara TVA / set 13 5300 MSV LAVETE UMEDE L 18*20 cm 3/set set 2.00 X 3.08 RON fara TVA / set 14 7702 MANUSI LATEX FARA PUDRA 100/set M cut 2.00 X 24.15 RON fara TVA / cut 15 31203 AMIANO DETERGENT GEAMURI 5L buc 1.00 X 20.57 RON fara TVA / buc 16 90013065 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 2.00 X 37.08 RON fara TVA / buc 17 31037 AMIANO PARCHET PARFUMAT 5L buc 1.00 X 26.25 RON fara TVA / buc 18 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 1.00 X 54.89 RON fara TVA / kg 19 30707 MISAVAN MOBILA 550ml buc 4.00 X 4.38 RON fara TVA / buc 20 30503 DETERGENT RUFE COMPLET 8KG ( KLEN 500 ) buc 1.00 X 75.75 RON fara TVA / buc 21 90019708 BRILLI HAR

Număr anunț
DA24841261
Autoritate contractantă
SCOALA "IONEL TEODOREANU" Iasi (CUI 17140416)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160,13 RON
Valoare atribuită
1.160,13 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160,13 RON

din 1.160,13 RON estimat