Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip produs: Cuptor cu microunde Capacitate: 25 l Putere cuptor: 900 W Grill: Nu Rotisor: Nu Panou comanda: Digital Afisaj: LED Functii Numar programe: 5 Dezghetare: Da Nivele putere: 10 Convectie: Nu Timer: Da Gatire cu aburi: Nu Semnal sonor: Da Protectie copii: Nu Functii si tehnologii: Curatare cu aburi; Iluminare interioara Accesorii Suport rotund: Da Caracteristici tehnice Culoare: Alb Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA24864165
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711362-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,90 RON
- Valoare atribuită
- 268,90 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.