Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFTURI PLASTIFIATE : 5 BUC - SEPARATOARE : 2 BUC - INDEX-URI : 10 BUC - POST-IT COLOR : 5 BUC - FOLII A4 : 2 SET - DOSARE 1/1 : 75 BUC - DOSARE ARHIVARE : 200 BUC - DOSARE PVC : 100 BUC - PIXURI : 20 BUC - CREIOANE : 10 BUC - PLIC BURDUF : 20 BUC - PLICURI C6 : 200 BUC - PLICURI A4 : 50 BUC - PLICURI A5 : 20 BUC - HARTIE A4 80 GR : 25 TOP - CUTII ARHIVARE : 50 BUC
- Număr anunț
- DA24846680
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
- Furnizor / câștigător
- DANCOS CENTER SRL (CUI 27486949)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.250,76 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.