Atribuită Cumpărare directă

Romparkin 2 mg x 50cpr. Fluanxol Depot inj.20mg/ml x 10 fiole(flupenthixolum). Tine loc de comanda !!!

Număr anunț
DA24863619
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33661400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055 RON
Valoare atribuită
2.055 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055 RON

din 2.055 RON estimat