Atribuită Cumpărare directă

GLYCOPHOS 216 mg/ml - concentrat pentru solutie perfuzabila, contine fosfati, supliment pentru nutritia parenterala a adultilor si copiilor

Număr anunț
DA24851875
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,38 RON
Valoare atribuită
235,38 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,38 RON

din 235,38 RON estimat