Atribuită
Cumpărare directă
Masca de oxigen cu nebulizator, forma anatomica - compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor cu capacitate de 6ml - transparent pentru substanta medicamentoasa, racord flexibil 2m cu conector standard. Ambalata individual steril. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485 si au marcaj CE
- Număr anunț
- DA24855039
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33171210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,50 RON
- Valoare atribuită
- 124,50 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.