Atribuită Cumpărare directă

Ata chirurgicala, nesterila, produsa din poliamida, folosita la suturarea ranilor externe. Lungime : 100 metri Produs in Romania, certif. CE, declaratie de conformitate. FARA NR 8 - LIPSA STOC /nr. 6=20 batir /nr.7=20 batir /nr.9=20 batir / nr.10=30 batir

Număr anunț
DA24850846
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat