Atribuită Cumpărare directă

Conform Temei de proiectare anexata

Număr anunț
DA24863466
Autoritate contractantă
ASOCIATIA ZONA METROPOLITANA ORADEA (CUI 17662975)
Furnizor / câștigător
POLIART SRL (CUI 11493800)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat