Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere utilaj (TAF cu lama) pentru deszapezire drumuri de interes local. Se va asigura transportul utilajului la locatia lucrarilor precum si toate resursele materiale (consumabile) / umane (operator) necesare functionarii. Lucrarile se efectueaza pe baza de comanda verbala / scrisa emisa de reprezentantii autoritatii, cantitatile comandate fiind orientativ - estimative. Se va deconta exclusiv in limita orelor comandate si confirmate de catre reprezentantii autoritatii contractante. Lucrarile se vor efectua in perioada 15.01.2020 - 30.03.2020, comenzile emise de Autoritatea contractanta Comuna Vintila Voda avand prioritate fata de orice alte comenzi / angajamente ce privesc aceleasi utiliaje.
- Număr anunț
- DA24850783
- Autoritate contractantă
- Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
- Furnizor / câștigător
- ABD GABRIELA FOREST SRL (CUI 38098985)
- Cod CPV
- 45520000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.