Atribuită Cumpărare directă

CMPSB doreste sa achizitioneze 63 de perechi de bocanci si 35 de camasi albastre pentru agentii de paza angajati ai companiei. O lista cu masurile si marimile necesare va fi anexata la contract.

Număr anunț
DA24863454
Autoritate contractantă
Compania Municipala Paza si Securitate Bucuresti (CUI 37832110)
Furnizor / câștigător
GM EXTREME SOLUTIONS SRL (CUI 30870663)
Cod CPV
18830000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.640 RON
Valoare atribuită
10.640 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.640 RON

din 10.640 RON estimat