Atribuită
Cumpărare directă
Cartela-ID din plastic sigilata, are sase coloane ce contin suspensii de gel cu anticorpi monoclonali in urmatoarea configuratie de la coloana 1 - 6 (o testare): Anti-C - Anti-c - Anti-E - Anti-e - Anti-Kell - Ctl(control) Utilizata pentru pentru fenotipare completa Rhesus si grupaj antigen Kell prin tehnica de aglutinare in coloana de gel, compatibila cu sistemul aflat in dotare Unitate de masura: Cartela-ID, Ambalare: 1 cutie x 48 cartele
- Număr anunț
- DA24850062
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 24327000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.