Atribuită Cumpărare directă

r1614 aripa pui tava congelata=13kg*8.72; r0631 pulpe inferioare congelate tava=18.3kg*8.81; r1654 pulpe pui dezosate cu piele tava congelate=15.7kg*12.84; r0875 muschi file afumat=5.8kg*25.69; r0866 cremwursti extra piept pui=12.5kg*21.83;

Număr anunț
DA24871932
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,06 RON
Valoare atribuită
898,06 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,06 RON

din 898,06 RON estimat