Atribuită
Cumpărare directă
1 Crema curatat inox 750ml buc 8,00 3,09 2 Crema ras 60g buc 96,00 3,20 3 Crema ras 65g buc 120,00 2,20 4 Perie covor buc 20,00 3,00 5 Perie toaleta cu suport buc 20,00 3,64 6 Solutie covoare 750ml buc 24,00 9,68 7 Solutie geam 1000ml buc 48,00 9,38 8 Spray curatat inox 435ml buc 12,00 14,45
- Număr anunț
- DA24892191
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.584,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.584,68 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.