Atribuită
Cumpărare directă
PACHET SOFTWARE SPECIALIZAT- Software GAIA Gaia Design Software 6.0 - programme for planning, designing and managing the reliability in the distribution networks and industrial grids. Gaia Design Software should be provided with an efficient graphical user interface. Minim version 6.0 with Sentinel driver and Super Pro PC key.
- Număr anunț
- DA24881041
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 48461000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,02 RON
- Valoare atribuită
- 792,02 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.