Atribuită
Cumpărare directă
Registru format X4, 24 x 33 cm, 300 de file, cusut la cotor + panza de legatorie, suport tipar hartie offset de 70 g/mp, coperta carton de legatorie de 2,00 mm, acoperita cu hartie Balacron (65 bucati), pentru Primaria comunei Vicovu de Jos, judetul Suceava.
- Număr anunț
- DA24883198
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
- Furnizor / câștigător
- ROF IMP SRL (CUI 23616051)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.