Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil cu cartus toner HP CE505A negru,HP 05A negru.Cartusul toner HP CE505A negru contine toner negru pentru aproximativ 2500 de pagini cu un grad de acoperire de 5%.Cartus de toner negru (Black) pentru HP LaserJet P2030/P2035/P2035n/P2050/P2055/P2055D/P2055DN/PRO400/M401A/DN/DW , Laserjet Pro 400, CANON LBP6300dn, / MF5870dn

Număr anunț
DA24896247
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
POWERNET S.R.L. (CUI 18478351)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,66 RON
Valoare atribuită
375,66 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375,66 RON

din 375,66 RON estimat