Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 58 PRET DE CATALOG: 782,80 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 71900000-7 Servicii de laborator (Rev.2) DESCRIERE: Conform ofertei 588 din 13.11.2019, Pachetul contine: -un set determinari noxe loc munca pentru un punct de determinare- 3 indicatori =150 lei fara TVA -un set analize microbiologice aer pentru un punct de determinare- 6 indicatori =228 lei fara TVA -un set analize microbiologicetegumente pentru o persoana - 6 indicatori =228 lei fara TVA - cletuieli cu prelevarea si deplasarea 176,8 lei Deplasarea si efectuarea determinarior de noxe chimice si analize microbiologice tegumente si aer se vor efectua in luna ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24910933
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 782,80 RON
- Valoare atribuită
- 782,80 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.