Atribuită Cumpărare directă

Servicii asistenta tehnica progr. inf. salarii, contabilitate, Alop, Mf Sys -calcul salarii -pontaje -retineri CAR -contabilitate -angajamente legale, ordonantari, plati -mijloace fixe -calcul dobanzi

Număr anunț
DA24896668
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
LIVCAT SRL (CUI 18861194)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.480 RON
Valoare atribuită
33.480 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.480 RON

din 33.480 RON estimat