Atribuită Cumpărare directă

FM3-9078-000000 - CANON TRANSFER BELT ASSY INTERM,FM3-9078-000000, LBP 7780CX,ORIGINAL 1,00 FM3-9078-000000 - HARD DISK DRIVE, MQ01ABF032, IR ADVANCE C3325i, ORIGINAL 1,00

Număr anunț
DA24905320
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.474 RON
Valoare atribuită
2.474 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.474 RON

din 2.474 RON estimat