Atribuită
Cumpărare directă
1.BURGHIU SUPER PRO 2 MM 2.BURGHIU SUPER PRO 3 MM 3.BURGHIU SUPER PRO 3.5 MM 4.BURGHIU SUPER PRO 4 MM 5.BURGHIU SUPER PRO 4.5 MM 6.BURGHIU SUPER PRO 5 MM 7.BURGHIU SUPER PRO 5.5 MM 8.BURGHIU SUPER PRO 6 MM 9.BURGHIU SUPER PRO 6.5 MM 10.BURGHIU SUPER PRO 7 MM 11.BURGHIU SUPER PRO 7.5 MM 12.BURGHIU SUPER PRO 8 MM 13.BURGHIU SUPER PRO 8.5 MM 14.BURGHIU SUPER PRO 9 MM 15.BURGHIU SUPER PRO 9.5 MM 16.BURGHIU SUPER PRO 10 MM
- Număr anunț
- DA24861364
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 44512910-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546,09 RON
- Valoare atribuită
- 546,09 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.