Atribuită
Cumpărare directă
pretul de achizitie este de 19868 lei. Asigurat MAI/20569400, utilizator ISUJ Botosani/17095960 Descriere: Preluarea in asigurare a ambulantelor mentionate in adresa nr 2120064/30.12.2019 emisa de MAI departamentul pentru situatii de urgenta IGSU/ISUJ Botosani, respectiv asigurarea autosasiului si a achipamentelor medicale , prima de asigurare totala 19868 lei (nouasprezecemiioptsutesasezecisioptlei). Ambulantele cu seriile de sasiu WV1ZZZ7HZKH155052/MAI51417, WV1ZZZ7HZKH154046/MAI51418, WV1ZZZ7HZKH154644/MAI51419 achizitionate la 18.12.2019, asigurat ISUJ Botosani/17095960, valabilitate 12 luni incepand cu data finalizarii achizitiei. Ambulantelele cu seriile de sasiu WV1ZZZ7HZKH032456/MAI49141 si WV1ZZZ7HZKH030173/MAI49142, asigurat MAI/20569400, valabilitatea incepand cu 18.02.2020, data la care expira Politele de reinnoit CPJ083029619 si 550301951
- Număr anunț
- DA24906130
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.868 RON
- Valoare atribuită
- 19.868 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.