Atribuită Cumpărare directă

verificare lunara a instalatie de semnalizare a incendiilor - verificcare semestriala a instalatiei de hidranti incendiu - verificarea se executa semestrial la: statia de pompe,rezerva apa incendiu si 27 buc. hidranti interiori de incendiu

Număr anunț
DA24855241
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI 7043904)
Cod CPV
75251110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat