Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobilă (voce și date) pentru 173 de abonamente, in perioada 01 februarie - 31 decembrie 2020

Număr anunț
DA24902902
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.352,94 RON
Valoare atribuită
82.352,94 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.352,94 RON

din 82.352,94 RON estimat