Atribuită Cumpărare directă

Conform necesar / oferta Stingatoare de incendiu tip P6: 10 buc Stingatoare de incendiu tip P1: 5 buc Referat 706/22.01.2020

Număr anunț
DA24900837
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
EUROLIA ROMTEHNIC SRL (CUI 38202910)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207,50 RON
Valoare atribuită
1.207,50 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.207,50 RON

din 1.207,50 RON estimat