Atribuită Cumpărare directă

1 SZ1RV1202 POTENTIOMETRU 2,2KOHMS buc 1 PU 170.22 TL stoc 2 492101 ROTARY SWITCH LW26- 10Q 10A, 2 LAYERS buc 1 PU 41.80 stoc 3 53025 METAL DISTRIBUTION BOARD JXF 25/25/15, IP65 buc 1 PU 60.29 stoc

Număr anunț
DA24920466
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,32 RON
Valoare atribuită
272,32 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,32 RON

din 272,32 RON estimat