Atribuită Cumpărare directă

Sonda Foley 2 cai si balonas 12,14,16,18,24 Germanmed ambalate steril, individual, confectionate din latex, Certificat CE !!!cantitatea este necesara pana la data de 30.04.2020

Număr anunț
DA24874834
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,50 RON
Valoare atribuită
247,50 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,50 RON

din 247,50 RON estimat