Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar produs legislativ la sediul S.P.C.E.E.P.S. Botoșani pe 1 calculator monopost pentru 11 luni în perioada 01.02.2020 - 31.12.2020 și la sediul S.P.C.R.P.C.I.V. Botoșani pe 1 calculator monopost, pentru 11 luni în perioada 01.02.2020 - 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA24884806
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.