Atribuită
Cumpărare directă
Instalare aplicatie pe PC; Operare date in program, fara raspundere legislativa; Generare raporte specifice; Implementarea noilor variante modernizate si/sau actualizate legislativ; Instruire in exploatarea optima a aplicatiei cu noile variante modernizate si/sau actualizate legislativ; Depanare, intretinere si optimizare baza de date; Corectie erori de operare in programele ANAF. Datele au fost introduse de achizitor; Exportul datelor catre programele ANAF; Asistenta la aplicarea semnaturii electronice; Asistenta la transmiterea prin Internet a formularului .PDF
- Număr anunț
- DA24868522
- Autoritate contractantă
- COMUNA VASILATI (PRIMARIA COMUNEI VASILATI) (CUI 3796918)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.360 RON
- Valoare atribuită
- 6.360 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.