Atribuită Cumpărare directă

1. Antigel G11 pentru racire motoare termice DOOSAN (tip 4V158 TIH, tip L066TIH) si MITSUBISHI (tip S4S-Z3DT61SD, tip S4Q2-Z361SDB) - 400l, 2; element filtrant aer pentru motor DOOSAN tip 4V158 TIH, cod 65.08304-0012 - 8 bucati,; 3. Element filtrant aer pentru motor DOOSAN tip L066TIH, cod produs 60.08304-0001A - 2 bucati si 4. Filtru de aer pentru motoare MITSUBISHI tip S4S-Z3DT61SD, tip S4Q2-Z361SDB - cod C065003 - 6 bucati. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.Val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA24902403
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.296,04 RON
Valoare atribuită
8.296,04 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.296,04 RON

din 8.296,04 RON estimat