Atribuită Cumpărare directă

Primaria Mischii achizitioneaza servicii de consiliere, asistenta si actualizare a Sistemului de Control Intern Managerial conform cerințelor Ordinului 600/2018 privind aprobarea Codului Controlului Intern Managerial in scopul actualizarii sistemului de control intern managerial conform cerintelor legale in vigoare.

Număr anunț
DA24911582
Autoritate contractantă
COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
Furnizor / câștigător
SMART CASUAL SRL (CUI 26585600)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat