Atribuită Cumpărare directă

1 CAPSATOR METALIC DL.623*30 COLI BUC 150 2 CAPSE METALICE 24/6 EAGLE,1000 BUC/CUTIE,20 CUTIUTE/SET CUTIA 1000 3 PERFORATOR METALIC DL.05*20 COLI BUC 200 4 REGISTRU CASA MODEL NOU CARNET 70 5 REGISTRU CARTONAT,INTRARI-IESIRI ORIZONTAL,TIPAR FATA/VERSO,100 FILE/CARNET CARNET 130 6 FLUID CORECTOR CU PENSULĂ*20 ML BUC 100 7 OKERMAN-FOLII PROTECŢIE GROASE*100 FILE,DESCHIDEREA SUS,CU PERFORATII IN PARTEA STANGA,GROSIMEA 55 MICRONI,OKERMAN,458 G/SET SET 200 8 DOSAR CARTON CU SINA METALICA RIGIDA,REZISTENTA,POZITIONATA LA MIJLOC,BIGUIRE CU 2 LINII PARALELE,PENTRU DOCUMENTE A4,COPERTA 1/1,ALB BUC 11000 9 PLIC DL,110*220 MM,AUTOADEZIV,CU FEREASTRA STANGA 45*90 MM,1000 BUC/CUTIE BUC 60000 10 PLIC C4,GUMAT,229*324 MM,ALB,90 G,250 BUC/CUTIE BUC 20000 11 PLIC C5,GUMAT,162*229 MM,ALB,80 G,500 BUC/CUTIE BUC 30000 12 PIX FARA MECANISM ALBASTRU*0.7 MM CASSA BUC 500 13 INDIGO A4 100 COLI/TOP KORES-ALBASTRU TOP 50 14 REGISTRU CARTONAT A4,100 FILE,MATEMATICA BUC 20 15 REGISTRU DEPOZIT A3,CARTONAT,200 FILE BUC 1

Număr anunț
DA24894490
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.734,56 RON
Valoare atribuită
16.734,56 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.734,56 RON

din 16.734,56 RON estimat