Atribuită Cumpărare directă

TRUGLYDE nr. 0 cu ac 30 mm 1/2 COD 2512- 120 FIRE; nr. 2 fara ac COD 2B250- 120 FIRE.

Număr anunț
DA24903092
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.536 RON
Valoare atribuită
1.536 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.536 RON

din 1.536 RON estimat