Atribuită Cumpărare directă

Tuburi dren aspiratie Redon. -constituit dintr-un recipient tip armonica realizat din material plastic transparent poate sa confere un nivel de aspiratie de circa 100 mm Hg. -Aspiratorul are o capacitate de circa 200 ml si e dotat cu valva anti-reflux. Tub de conexiune din PVC cu lungime 100 cm cu racord multicalibru pentru tuburi de drenaj din PVC tip Redon CH 16 Rezervorul armonica are o clema de fixare care permite sa fie agatat in vecinatatea pacientului.Tub de aspiratie din PVC cu lungime de 100 cm, dotat cu un racord universal multicalibru pentru conectarea la tubul de dren din PVC tip Redon cu calibru de la 8 la 18 CH.Tubul de conexiune este realizat din PVC transparent, medical, apirogen, netoxic, flexibil, termosensibil. Transparenta materialului faciliteaza vizualizarea secretiilor drenate.

Număr anunț
DA24898587
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33186000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat