Atribuită
Cumpărare directă
Este o pompa submersibila, utilizata pentru drenarea apelor ce pot inunda subsoluri sau garaje, deasemenea, fiind o pompa portabila, poate fi folosita si pentru evacuarea apei din rezervoare, rauri, piscine, fantani, atat apele curate cat si cele uzate. Are un flotor care comanda pompa in functie de nivelul apei.(br) Corpul pompei, rotorul, flotorul, discul de uzura si grila de aspiratie sunt din tehnopolimer.(br) Motorul, arborele rotor si suruburile de fixare sunt din otel inoxidabil. (br) Are o tripla etansare cu inele tip o-ring interpuse precamerei sub presiune, cu ulei.(br) Statorul este montat ermetic intr-o carcasa din otel inoxidabil, capacul cuprinzand cabluri, un micro-comutator si un condensator.(br) Motorul este de tip asincron, iar rotorul este montat pe rulmenti cu sfere supradimensionate si sigilate pentru a garanta o functionare silentioasa si de lunga durata.(br) Are protectie termoampermetrica incorporata si condensator cuplat permanent.(br) Fluidul pompat este reprezentat de apa tulbure fara fibre.(br) Pompa se instaleaza fix sau portabil, cu arborele motor in pozitie verticala.(br) Temperatura maxima ambientala este de 40 grd C. Pretul contine manopera de montaj. Beneficiar CSSCF SERA.
- Număr anunț
- DA24877344
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 43134100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.