Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete de lucru, 1l - produsul trebuie sa aiba aviz de biocid eliberat de Ministerul Sanatatii si indicatie de utilizare in cabinete medicale.

Număr anunț
DA24925094
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.176 RON
Valoare atribuită
2.176 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.176 RON

din 2.176 RON estimat