Atribuită Cumpărare directă

Cutie cu 1 plic din PEJD/Al/polietilena tereftalat x 1 sist. cu cedare vaginala (inel vaginal) MSD

Număr anunț
DA24902386
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,30 RON
Valoare atribuită
295,30 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,30 RON

din 295,30 RON estimat